Ogłoszenie konkursu na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Braniewo.

Informacja

Zapraszamy Państwa na XXVI Sesję Rady Gminy Braniewo, która odbędzie się dnia 31 marca 2017r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Braniewo.

Porządek obrad XXVI Sesji Rady Gminy Braniewo dnia 31 marca 2017 roku:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności sesji.
  2. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.
  3. Informacja przedstawicieli współpracujących z Gminą.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy z prac w okresie między sesjami.
  5. Informacja Wójta Gminy z prac w okresie między sesjami.
  6. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości.
  7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w trybie bezprzetargowym lokalu mieszkalnego wraz z działką gruntu położoną w obrębie Wola Lipowska.
  8. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia woli przejęcia sieci kanalizacyjnej Maciejewo-Lipowina i sieci wodociągowej Zakrzewiec-Maciejewo.
  9. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie nieruchomości przekazywanej przez Agencję Nieruchomości Rolnych.
  10. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przejazdu i przechodu. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości przekazywanych nieodpłatnie przez Agencję Nieruchomości Rolnych.
  11. Projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Braniewskiemu na realizację zadania: ,,Poprawa warunków komunikacyjnych na trasie przygranicznej Gronowo-Górowo Iławeckie. Etap Żelazna Góra ".
  12. Przerwa 15 minut.
  13. Projekt uchwały w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania.
  14. Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia do realizacji projektu „Razem w Przyszłość” i zabezpieczenia środków na realizację projektu „Razem w Przyszłość” realizowanego w ramach Osi priorytetowej RPWM.11.00.00 Włączenie społeczne, Działanie RPWM.11.01.00 "Aktywne włączenie, w tym z myślą o promowaniu równych szans oraz aktywnego uczestnictwa i zwiększaniu szans na zatrudnienie", Poddziałanie RPWM RPWM.11.01.01 Aktywizacja społeczna i zawodowa osób wykluczonych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym - projekty konkursowe.
  15. Projekt uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego.
  16. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 111/VII/2016 Rady Gminy Braniewo z dnia 21 grudnia 2016 r. w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Braniewo na lata 2017-2025.
  17. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Braniewo na 2017 rok.
  18. Zapytania i wolne wnioski.
  19. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  20. Zakończenie obrad.

Tomasz Sielicki