Gmina Braniewo prowadzi operację pn. „ Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach”, celem której jest promowanie, pielęgnowanie oraz upowszechnianie dziedzictwa kulturowego rybołóstwa naszego terenu poprzez utworzenie punktu informacyjnego o lokalnych zasobach w świetlicy wiejskiej w Grzechotkach.

Wartość inwestycji opiewa na 130 tys. zł. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w kwocie 51 tys. zł. w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

Tomasz Sielicki