Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/mistrzostwa_splawikowe.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

W dniach 11-12.06.2016 r. odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Elbląg. Reprezentantką Koła PZW Braniewo w kategorii kobiet była Pani Halina Rutkowska. Dzięki wsparciu sklepu wędkarskiego T- Baits z Braniewa udało się przygotować do zawodów i wystartować z nadzieją na końcowy sukces. Warto tutaj dodać również, że nieocenionym okazało się wsparcie udzielone przez innych zawodników, którzy stanowili świetne tło trenerskie.

Pierwsza tura rozegrana w sobotę pokazała, które ryby i jakie łowienie jest podstawą budowania wyniku. Zgodnie z oczekiwaniami był to krąp. Pierwszą turę Pani Halina wygrała łowiąc głównie krąpiki. Przewaga nad kolejnymi zawodniczkami była dość znaczna, dająca zarazem pewien spokój przed drugą turą jak i nadzieje na końcowy sukces.

Do drugiej tury zawodniczka przystąpiła z nadzieją na jeszcze większy sukces. Niestety początki były trudne, konkurencja po analizie pierwszej tury również łowiła ryby. Kilka trafnych uwag i spostrzeżeń ze strony trenera oraz zastosowanie drobnych korekt technicznych spowodowało "powrót" do szybkiego łowienia i pozwoliło "odskoczyć" konkurencji. Co więcej dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki zanętowej udało się ściągnąć i skusić do brań większe osobniki wspomnianego gatunku ryb. Po czterech godzinach emocjonującego łowienia okazało się, że zwyciężczynią drugiej tury jest......... i tu niespodzianka :) Pani Halina. Wynik również zdecydowanie większy od konkurentek.

Emocje towarzyszyły zawodniczkom sektora kobiet do samego końca. Każda z Pań liczyła na końcowy sukces, na zajęcie miejsca na podium jednak bezkonkurencyjną królową Spławikowych Mistrzostw Okręgu PZW Elbląg 2016 r. okazała się pani Halina. Zawodniczka zdobyła łącznie 2 pkt sektorowe (dwie zwyciężone tury) oraz łowiąc prawie 9 kg ryb łącznej wagi. Była to zdecydowana przewaga nad kolejnymi zawodniczkami oraz pewne zwycięstwo.

 

{gallery}informacje/2016/mistrzostwa_splawikowe{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa