Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Bosman Przystani w Nowej Pasłęce i długoletni mieszkaniec Gminy Braniewo, Ryszard Doda został zwycięzcą Regat Masfrost Cup 2016. Zawody odbyły się na wodach Zalewu Wiślanego i zaliczane są do klasyfikacji Pucharu Bałtyku Południowego.

W dwudniowych regatach wzięło udział blisko 100 uczestników z Polski, Rosji i Litwy. 22 jachty rywalizowały w klasie KWR i OPEN. Sprzyjająca pogoda pozwoliła uczestnikom i obserwatorom cieszyć się zjawiskowym wyścigiem. Ryszard Doda, płynąc na swoim jachcie „RA” zwyciężył w obu klasyfikacjach.

Organizatorem regat był żeglarski „Uczniowski Klub Sportowy Tolkmicko”.

Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie Bosman Przystani w Nowej Pasłęce, wieloletni pasjonat żeglarstwa, zwyciężył w tej pięknej rywalizacji. Składamy Panu Ryszardowi serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w rozpoczynającym się sezonie.


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa