Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Dzisiaj w Nidzicy odbyła się konferencja dotycząca ogłoszenia wyników pierwszego naboru w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, na której uczestniczył Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus.

W konferencji oprócz przybyłych samorządowców udział brał osobiście Premier Rządu Mateusz Morawiecki.

Gmina Braniewo otrzymała dofinansowanie w kwocie 3 040 000 zł na zadanie pn. „Budowa i modernizacja sieci kanalizacyjnej i wodociągowej wraz z infrastrukturą w Gminie Braniewo.”

To program, który ma szansę zmienić oblicze naszych miast, wiosek, miasteczek, województw, powiatów, gmin" – mówił Premier.

Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych przyczynia się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, poprawy warunków życia obywateli, a także powstawania nowych miejsc pracy.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372