Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

W dniu 5 listopada 2021 r. przyjmowanie wnioskow dowodowych odbywać się będzie do godziny 11:30.

20 października w Ministerstwie Infrastruktury w Warszawie Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus uczestniczył w spotkaniu poświęconym perspektywom rozwoju regionu gmin i powiatów graniczących z Zalewem Wiślanym.

W spotkaniu wziął udział Sekretarz stanu Marek Gróbarczyk, Minister Infrastruktury Grzegorz Witkowski, przedstawiciel Urzędu Morskiego w Gdyni oraz samorządowcy z powiatów i gmin sąsiadujących z Zalewem Wiślanym.

Rozmawiano min. o budowie drogi morskiej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, przebudowie portu rybackiego w Nowej Pasłęce i przebudowie nabrzeży w porcie we Fromborku.

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za spotkanie.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Braniewie

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372