Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

W dniu 5 listopada 2021 r. przyjmowanie wnioskow dowodowych odbywać się będzie do godziny 11:30.

W dniu wczorajszym cały zapakowany bus nakrętek powędrował do skupu.

W trakcie miesięcznego zbioru udało się uzbierać 580 kg nakrętek plastikowych, za co otrzymaliśmy 580zł.

Gmina Braniewo za otrzymane fundusze ze sprzedaży korków przeznaczy je na pomoc w odbudowie Harcerskiej Bazy Obozowej we Fromborku.

Dziękujemy dla firmy skupującej nakrętki - firma Bioentech Tworzywa Sztuczne z Morzeszczyna.

Szczególne podziękowania kierujemy dla gminnej spółki PERiG, na czele z Prezesem Zarządu Panem Robertem Mirkowskim za pomoc logistyczną. Dziękujemy Przewodniczącemu Gminy Braniewo, a zarazem Sołtysa Sołectwa Stępień Pana Stanisława Żolędziewskiego za pomoc w załadunku. Dziękujemy sympatycznemu Panu, który akurat załatwiał swoją sprawę w Urzędzie, a przy okazji również pomógł załadować busa.

Zachęcamy Państwa do wsparcia zbiórki, więcej szczegółów

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372