Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego w formie dokumentu elektroicznego będzie możliwe do dnia 26 lipca 2021 r.

W dniu wczorajszym, w Urzędzie Gminy Braniewo zawitał Pan Bartłomiej Siedlik - właściciel Sportowej Inicjatywy Warmia, który w ramach wzorowej współpracy na rzecz dzieci i młodzieży przekazał symboliczną koszulkę dla Wójta Gminy Braniewo Pana Jakuba Bornusa.

Współpraca między Gminą Braniewo a Inicjatywą trwa praktycznie od jej powstania - wielokrotnie mieliśmy okazję gościć ich i ich wspaniałe pomysły na piknikach sołeckich oraz imprezach gminnych.

Dziękujemy za odwiedziny oraz miły gest !

Deklarujemy dalszą współpracę i życzymy im kolejnych wspaniałych sukcesów i szalonych pomysłów !

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372