Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemPopup_Anywhere has a deprecated constructor in /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 23

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php:23) in /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 118
Urząd Gminy Braniewo - Piknik Rodzinny w Krasnolipiu

Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

W minioną sobotę, odbył się Jubileuszowy 10-ty Piknik Rodzinny w Sołectwie Krasnolipie.

Jak co roku piknik rozpoczął się mszą świętą sprawowaną przez księdza Władysława Kurasa. Następnie odbyły się liczne konkursy, gry i zabawy dla dzieci a także dorosłych prowadzone przez animatorów JustFun z Elbląga. Wszyscy uczestnicy zabaw otrzymali drobne upominki i nagrody. Wśród zaproszonych gości pojawił się Wójt Gminy Braniewo, który zasponsorował wspólną zabawę z animatorami.

Jak piknik to nie mogło zabraknąć zjeżdżalni, które cieszą się ogromną popularnością i dają dużo wrażeń wszystkim obecnym.

Było ognisko i syto zastawiony wiejski stół.

W imieniu Wójta Gminy Braniewo i Sołtysa serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pomoc mieszkańców Krasnolipia, Grzędowa oraz Koloni Krasnolipia. Podziękowania kierujemy również do ks. Władysława Kurasa za odprawienie Mszy Świętej, Panu Janowi Rymkiewiczowi, który poprowadził zabawę taneczną już 10 rok z rzędu, Państwu Małgorzacie oraz Arkadiuszowi Rojek a także Prezesowi PERiGU Panu Robertowi Mirkowskiemu za ufundowanie nagród oraz słodkości dla dzieci, ciepłe podziękowania kierujemy do Kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Żelaznej Górze Pani Kalinie Jakimczuk oraz wszystkim tym, którzy się tak chętnie angażują i pomagają.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372