W minioną sobotę, odbył się Jubileuszowy 10-ty Piknik Rodzinny w Sołectwie Krasnolipie.

Jak co roku piknik rozpoczął się mszą świętą sprawowaną przez księdza Władysława Kurasa. Następnie odbyły się liczne konkursy, gry i zabawy dla dzieci a także dorosłych prowadzone przez animatorów JustFun z Elbląga. Wszyscy uczestnicy zabaw otrzymali drobne upominki i nagrody. Wśród zaproszonych gości pojawił się Wójt Gminy Braniewo, który zasponsorował wspólną zabawę z animatorami.

Jak piknik to nie mogło zabraknąć zjeżdżalni, które cieszą się ogromną popularnością i dają dużo wrażeń wszystkim obecnym.

Było ognisko i syto zastawiony wiejski stół.

W imieniu Wójta Gminy Braniewo i Sołtysa serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pomoc mieszkańców Krasnolipia, Grzędowa oraz Koloni Krasnolipia. Podziękowania kierujemy również do ks. Władysława Kurasa za odprawienie Mszy Świętej, Panu Janowi Rymkiewiczowi, który poprowadził zabawę taneczną już 10 rok z rzędu, Państwu Małgorzacie oraz Arkadiuszowi Rojek a także Prezesowi PERiGU Panu Robertowi Mirkowskiemu za ufundowanie nagród oraz słodkości dla dzieci, ciepłe podziękowania kierujemy do Kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Żelaznej Górze Pani Kalinie Jakimczuk oraz wszystkim tym, którzy się tak chętnie angażują i pomagają.