INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Urząd Gminy w Braniewie informuję o obowiązku spisania się  rolników w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 do 30.11.2020r.

Podajemy nr telefonu rachmistrza spisowego Urzędu Gminy  tel. +48 22 666 66 62 (kod rachmistrza 4328), 571 504 328 lub 55 644 03 10.

W dniu 29 lipca 2020 r. w Urzędzie Gminy Braniewo, Wójt Pan Jakub Bornus gościł Jubilatów 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwo Teresę i Stanisława Łukaszewskich.

Wójt wręczył Jubilatom medale za 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę. Ponadto Jubilaci otrzymali list gratulacyjny, kwiaty i miły upominek, Pan Wójt złożył parze najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i dalszych lat życia w zdrowiu i miłości. Jubilaci nie kryli wzruszenia.

Państwo Teresa i Stanisław Łukaszewscy od początku małżeństwa mieszkają w Młotecznie. Pani Teresa pochodzi z miejscowości Konarzyny pod Chojnicami a na terenie naszej gminy zamieszkała po wyjściu za mąż. Pan Stanisław poznał swoją żonę będąc w wojsku. Oboje pracowali zawodowo w Młotecznie, Pani Teresa w przedszkolu a Pan Stanisław w PGR jako traktorzysta.
Szanowni Jubilaci doczekali się czwórki dzieci, szóstki wnucząt i pięciu prawnuków.

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy !!!