Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Wczoraj odbył się Braniewski Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Jednostek Budżetowych o Puchar Burmistrza Miasta Braniewa, w którym i my wzięliśmy udział.

Po ciężkiej i zaciętej grze nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce i wróciła z pucharem !

Raz jeszcze dziękujemy za świetną organizację oraz super zabawę.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372