INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Urząd Gminy w Braniewie informuję o obowiązku spisania się  rolników w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 do 30.11.2020r.

Podajemy nr telefonu rachmistrza spisowego Urzędu Gminy  tel. +48 22 666 66 62 (kod rachmistrza 4328), 571 504 328 lub 55 644 03 10.

Tegoroczne Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Braniewo to kolejna udana impreza sportowa zorganizowana w ramach Dni Nowej Pasłęki przez Urząd Gminy Braniewo.

Sobota była dniem pełnym atrakcji, od rana odbywały się zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Braniewo.

Są to zawody wędkarskie które cieszą się co raz większą popularnością wśród wędkarzy nie tylko z naszego okręgu. Pod czujnym okiem sędziego głównego Pana Zbigniewa Polakowskiego a także sędziego kontrolnemu Pana Dariusza Trzcińskiego udało się sprawnie przeprowadzić zawody.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu przez Pana Wójta pucharów oraz nagród było wspólne zdjęcie oraz wymiana doświadczeń. Dobry humor dopisywał wszystkim biorącym udział w zawodach. Wspaniała atmosfera towarzyszyła zawodnikom do samego końca.

Ilość osób biorących udział w imprezie było 22, zaś startowało 14 uczestników, w tym 1 kobieta.

Wszystkich chętnych do walki o Puchar Wójta Gminy Braniewo zapraszamy za rok !

A tymczasem niżej umieszczamy zwycięzców tegorocznych zawodów:

1. miejsce - Paweł Tomczak,
2. miejsce - Zbigniew Czaiński,
3. miejsce - Dariusz Zakrzewski,
Największą rybę złowił - Paweł Tomczak,
Najstarszym uczestnikiem zawodów był - Tadeusz Żembrowski,
Najmłodszym uczestnikiem zawodów został - Mateusz Błachnio.