Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Również dziś w Urzędzie Gminy Braniewo, Wójt Gminy Pan Jakub Bornus gościł Komendanta Hufca ZHP w Braniewie Panią Katarzynę Pawlicką wraz z Zastępcą Komendanta Hufca ZHP Braniewo, jednocześnie osobą do pozyskiwania środków Panem Arkadiuszem Witkowskim.

Głównym tematem rozmów była współpraca Gminy Braniewo z Hufcem ZHP Braniewo. W trakcie rozmów pojawiła się masa ciekawych pomysłów i koncepcji.

Został również omówiony temat organizacji IV. Rajdu Pieszego "Pierwsza Pomoc" w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Liczymy na owocną współpracę, jednocześnie zachęcamy do zapisów, do Hufca ZHP w Braniewie.