Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Wczoraj w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Braniewie odbyło się spotkanie Zarządu i członków Klubu HDK PCK "Kropelka"

Spotkanie było idealną okazją do wręczenia upominków ufundowanych przez Wójta Gminy Braniewo Pana Jakuba Bornusa, Starostę Powiatu Braniewskiego Pana Karola Motyki oraz Burmistrza Miasta Braniewa Pana Tomasza Sielickiego a także wręczenia odznaczeń "Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi".

W imieniu Wójta Gminy Braniewo, w spotkaniu uczestniczył oddelegowany pracownik Urzędu.

Bardzo się cieszymy, że grupa krwiodawców została udekorowana tym zaszczytnym odznaczeniem! Bardzo wszystkim dziękujemy za poświęcenie i dzielenie się częścią siebie z potrzebującymi!

Jeszcze raz życzymy, aby Państwa poświęcenie było zawsze doceniane i budziło szacunek oraz wdzięczność społeczeństwa, a Wam przynosiło nieustającą dumę i satysfakcję.