Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego w formie dokumentu elektroicznego będzie możliwe do dnia 26 lipca 2021 r.

Już w ten weekend w Braniewskim Centrum Kultury odbędą się Ukraińskie Barwy Pogranicza. Już teraz chcielibyśmy serdecznie Was na nie zaprosić. Organizatorzy zadbali o wspaniały scenariusz imprezy - każdy znajdzie coś dla siebie !

Gmina Braniewo z przychylnością wspiera działania realizowane przez mniejszości narodowe, dzięki uzyskanej pomocy mogą one kultywować swoje tradycje.

Z wielką przyjemnością Wójt Gminy Braniewo, Pan Jakub Bornus udzielił wsparcia finansowego.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372