Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Już w ten weekend w Braniewskim Centrum Kultury odbędą się Ukraińskie Barwy Pogranicza. Już teraz chcielibyśmy serdecznie Was na nie zaprosić. Organizatorzy zadbali o wspaniały scenariusz imprezy - każdy znajdzie coś dla siebie !

Gmina Braniewo z przychylnością wspiera działania realizowane przez mniejszości narodowe, dzięki uzyskanej pomocy mogą one kultywować swoje tradycje.

Z wielką przyjemnością Wójt Gminy Braniewo, Pan Jakub Bornus udzielił wsparcia finansowego.