Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Wczoraj po uroczystościach związanych z Dniem Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Lipowinie im. Wincentego Witosa oraz w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie - przyszedł czas na Szkołę Filialną w Szylenach.

W imieniu Wójta Gminy Braniewo Pana Jakuba Bornusa zawitał Sekretarz Gminy Braniewo Pan Krzysztof Łabuda, który przekazał bukiet kwiatów na ręce Dyrektor Pani Bogumiły Jacak, dziękując wszystkim nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom oświaty za cały trud, który wkładają w wychowanie i naukę naszych dzieci i młodzieży. Rada rodziców również podziękowała za poświęcony trud.

Po części oficjalnej, uczniowie przygotowali wspaniałą zabawę pt. "Znamy się naprawdę czy tylko z widzenia" polegającą na odgadywaniu zagadek związanych z nauczycielami. Wszyscy bawili się znakomicie i spisali się na medal !