Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

W imieniu organizatorów, oraz jako sponsor mamy zaszczyt zaprosić Państwa na pierwszą edycję Festiwalu Zdrowia, który odbędzie się 7 września 2019r. na Placu przed Katedrą.

Pomysł na Festiwal Zdrowia zrodził się z myślą o wszystkich poszukujących różnorodnych dróg i najefektywniejszych metod dbania o zdrowie swoje i najbliższych. Wraz z rozwojem cywilizacji wciąż zwiększa się świadomość ludzi i wzrasta zapotrzebowanie na nową wiedzę. Pojawiają się pytania o to, jakie są dostępne możliwości i co możemy robić, by znacząco poprawiać jakość naszego życia. Z jednej strony w zasięgu ręki mamy cały świat i dostęp do ogromnej ilości informacji, z drugiej często nie wiemy, co wybrać i jak czerpać z tych zasobów wymierne korzyści.

Festiwalowe warsztaty łączą w sobie osiągnięcia medycyny nowoczesnej z mądrością i tradycją medycyny naturalnej. Nie obejmują jednak wyłącznie tej wiedzy, gdyż życie człowieka odbywa się na różnych poziomach i łączy w sobie wiele aspektów. W ofercie różnorodnych zajęć, odbywających się podczas Festiwali staramy się pomóc odnaleźć odpowiedzi na wiele istotnych pytań współczesnego człowieka i odkryć nowe możliwości drzemiące w każdym z nas.

Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus również objął to wydarzenie Patronem Honorowym.

Do zobaczenia !