Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

W dniu 12 września 2019 r. Sekretarz Gminy Braniewo Pan Krzysztof Łabuda w zastępstwie Wójta Pana Jakuba Bornusa, gościł w Urzędzie Gminy szanownych Jubilatów 50 lecia pożycia małżeńskiego - Państwo Teresę i Adama Wójcik z miejscowości Maciejewo wraz z ich najbliższymi.

Sekretarz wręczył Jubilatom medale za 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego, nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę.

Ponadto Jubilaci otrzymali list gratulacyjny od Wójta Gminy Braniewo Pana Jakuba Bornusa, kwiaty i miły upominek. Sekretarz złożył Państwu Wójcik najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i dalszych lat życia w zdrowiu i miłości. Jubilaci nie kryli wzruszenia.

Pani Teresa urodziła się w Braniewie a Pan Adam przyjechał na nasze tereny w 1966 r. spod Wadowic. Jubilaci doczekali się trójki dzieci oraz pięciu wspaniałych wnuczek.

Dostojnym Jubilatom życzymy samych radosnych dni w zdrowiu oraz wszelkiej pomyślności !!!