W dniu 12 lutego 2016 r. Państwo Wiera i Paweł Parafiniuk z miejscowości Krzewno obchodzili jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego. Dniu 24 kwietnia 1966 r. odbył się ich ślub kościelny w cerkwi w Kętrzynie. Państwo Parafiniuk zostali zeswatani przez koleżankę Pani Wiery i brata stryjecznego Pana Pawła. Zostali rodzicami dwóch córek: Danuty i Eugenii oraz dziadkami pięciorga wnucząt: Łukasza, Marka, Tomka, Damiana i Pauliny.

Czytaj więcej: Jubilaci P. Parafiniuk

15. kwietnia odbyła się XVI sesja Rady Gminy Braniewo, podczas której Edward Kubejko i Mateusz Szwajczewski otrzymali trójkołowe rowery rehabilitacyjne. Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy PCK podziękował w ten sposób za możliwość rozmieszczenia pojemników do zbiórki odzieży na terenie naszej Gminy.

Czytaj więcej: Sesja Rady Gminy- rowery rehabilitacyjne dla...

13 kwietnia w Świetlicy Wiejskiej w Lipowinie odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorami konkursu byli: Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Czytaj więcej: Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA...

Wójt Gminy Braniewo

Tomasz Sielicki

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gmina Braniewo w Internecie

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Zmiana numeru konta

Podatki

Informacje i usługi przyjazne obywatelomSprawy obywatelskie

noclegiNoclegi w Gminie Braniewo

promo 180

System Informacji Przestrzennej

http://www.gminabraniewo.pl/cms/index.php/567-mapa-zagrozen-bezpieczenstwa

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa