OGŁOSZENIE

Podaje się do publicznej wiadomości, że na 2015 rok w podatku od nieruchomości obowiązują stawki z roku 2014 - tzn wg Uchwały Nr 74/VI/2013 z dnia 15 listopada 2013 roku. Ogłoszonej w Dzienniku Urzędowym Woj. Warmińsko-Mazurskiego z dnia 11.12.2013 r. poz. 3389.

http://bip.warmia.mazury.pl/braniewo_gmina_wiejska/141/Podatki/

 


Wójt Gminy Braniewo podaje do publicznej wiadomości, że w Urzędzie Gminy Braniewo wywieszono na okres 21 dni wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży i zamiany.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 0-55-644-03-21.

Informacje

Krok ku utworzeniu ośrodka badawczego

Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki zainicjował spotkanie, którego celem było utworzenie na terenie Gminy Braniewo ośrodka naukowo-badawczego.

Czytaj więcej: Krok ku utworzeniu ośrodka badawczego

Informacja dot. zdjęcia w nowym dowodzie osobistym

Urząd Gminy w Braniewie informuje, że od dnia 01 marca 2015 r. będą obowiązywały nowe wymogi dotyczące zdjęcia do dowodu osobistego.

Jedno zdjęcie, które będzie dołączone do wniosku o wydanie dowodu osobistego będzie przedstawiało (jak w przypadku fotografii paszportowej) osobę w pozycji frontalnej (na wprost) a nie jak dotychczas w pozycji lewego półprofilu.

Biesiada przy pączku w Żelaznej Górze

Mieszkańcy Żelaznej Góry i okolic spotkali się na „biesiadzie przy pączku”. Okazją ku temu był oczywiście Tłusty Czwartek.

Czytaj więcej: Biesiada przy pączku w Żelaznej Górze

Turniej Wiedzy Pożarniczej - „Młodzież Zapobiega Pożarom”

 


 

 

 

Dnia 13.03.2015 r. o godz. 9.00 w Zespole Szkół w Lipowinie odbędą się eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej- „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Turniej Wiedzy Pożarniczej - „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Pogaduchy przy dzierganiu w Żelaznej Górze

W czwartek (5 lutego) o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Żelaznej Górze odbędzie się kolejne spotkanie „Pogaduch przy dzierganiu”.

Czytaj więcej: Pogaduchy przy dzierganiu w Żelaznej Górze