13 maja w niecodziennej scenerii Domku Myśliwskiego w Bemowiźnie odbyła się XVII sesja Rady Gminy Braniewo. Głównym punktem obrad była ocena realizacji zeszłorocznego budżetu. Wójt Tomasz Sielicki przedstawił sprawozdanie z wykonania dochodów i wydatków w 2015 roku oraz przypomniał zrealizowane zadania. Podkreślił, że Gmina Braniewo jest w dobrej kondycji finansowej, dzięki czemu spłacane są zaciągnięte wcześniej zobowiązania, a inwestycje realizowane są bez zaciągania nowych.

Czytaj więcej: Absolutorium dla Wójta Gminy

W dniu 12 lutego 2016 r. Państwo Wiera i Paweł Parafiniuk z miejscowości Krzewno obchodzili jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego. Dniu 24 kwietnia 1966 r. odbył się ich ślub kościelny w cerkwi w Kętrzynie. Państwo Parafiniuk zostali zeswatani przez koleżankę Pani Wiery i brata stryjecznego Pana Pawła. Zostali rodzicami dwóch córek: Danuty i Eugenii oraz dziadkami pięciorga wnucząt: Łukasza, Marka, Tomka, Damiana i Pauliny.

Czytaj więcej: Jubilaci P. Parafiniuk

Wójt Gminy Braniewo

Tomasz Sielicki

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gmina Braniewo w Internecie

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Zmiana numeru konta

Podatki

Informacje i usługi przyjazne obywatelomSprawy obywatelskie

noclegiNoclegi w Gminie Braniewo

promo 180

System Informacji Przestrzennej

http://www.gminabraniewo.pl/cms/index.php/567-mapa-zagrozen-bezpieczenstwa

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa