Informacje

Spotkanie w sprawie publicznego transportu zbiorowego

22 kwietnia 2015 r. w Urzędzie Gminy odbyło się - zainicjowane przez Wójta - spotkanie dotyczące publicznego transportu zbiorowego, którego uczestnikami byli: Prezes Polskiej Izby Transportu Samochodowego i Spedycji Zdzisław Szczerbaciuk, Prezes PKS Sp. z o.o w Elblągu Władysław Brachun oraz Wójtowie i Burmistrzowie sąsiednich gmin.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Spotkanie w sprawie publicznego transportu zbiorowego

Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WamaBOSS

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego zaprasza do udziału w konkursie Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WamaBOSS.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2015 roku.

 

Do konkursu mogą przystąpić mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego, które w ramach swojej działalności wspierają rozwój lokalny, dbają o środowisko naturalne, a także najwyższą jakość produktów, usług oraz procesów zarządzania.

Celem konkursu jest prezentacja dobrych praktyk CSR (Corporate Social Resposibility – społeczna odpowiedzialność biznesu) realizowanych w przedsiębiorstwach z regionu Warmii i Mazur. Kandydata do konkursu może zgłosić każda osoba fizyczna lub prawna, bądź organizacja posiadająca osobowość prawną.

Czytaj więcej: Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WamaBOSS

Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Gmina Braniewo w internecie - surfuje po całym świecie"

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Pętla Żuławska

GKS Gmina Braniewo

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna