Informacje

Zakończyły się wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy

 

 

Dobiegły końca zebrania sołeckie w naszej Gminie. W drodze wyborów, mieszkańcy decydowali o tym, kto obejmie funkcję Sołtysa w każdym z 23 sołectw. Na kolejno zwoływanych zebraniach wiejskich mieszkańcy oddawali swoje głosy na wybranych kandydatów, obdarzając ich swoim zaufaniem.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Zakończyły się wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy

Pomoc dla dwóch rodzin

Wójt Gminy Braniewo zwraca się z apelem o udzielenie pomocy dwóm rodzinom poszkodowanym w wyniku pożaru jaki miał miejsce w 19 marca w miejscowości Lipowina. Pożar strawił dorobek całego życia rodzin. W jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku.

 

 

Czytaj więcej: Pomoc dla dwóch rodzin

Konkurs Wiedzy Pożarniczej w Lipowinie

 

W dniu 13.03.2015 roku w Zespole Szkół w Lipowinie odbyły się eliminacje gminne konkursu wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom 2015”. W konkursie brało udział 36 uczestników podzielonych na dwie kategorie- uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie szkół gimnazjalnych. Konkurs obejmował rozwiązanie testu zawierającego 30 pytań testowych z jeną poprawną odpowiedzią. Po raz pierwszy uczestnicy konkursu rozwiązywali test przy wykorzystaniu specjalnego programu komputerowego

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Konkurs Wiedzy Pożarniczej w Lipowinie

Informacja dot. zdjęcia w nowym dowodzie osobistym

Urząd Gminy w Braniewie informuje, że od dnia 01 marca 2015 r. będą obowiązywały nowe wymogi dotyczące zdjęcia do dowodu osobistego.

Jedno zdjęcie, które będzie dołączone do wniosku o wydanie dowodu osobistego będzie przedstawiało (jak w przypadku fotografii paszportowej) osobę w pozycji frontalnej (na wprost) a nie jak dotychczas w pozycji lewego półprofilu.

Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Gmina Braniewo w internecie - surfuje po całym świecie"

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Pętla Żuławska

GKS Gmina Braniewo

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna