INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Wczoraj na placu wewnętrznym Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odbył się uroczysty apel, którego głównym punktem było przekazanie pojazdów pożarniczych oraz sprzętu. Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku nadbryg. Tomaszowi Komoszyńskiemu Warmińsko-Mazurskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu o gotowości pododdziałów do uroczystej zbiórki. Następnie Komendant Powiatowy PSP w Braniewie st. bryg. Ireneusz Ścibiorek przywitał zaproszonych gości. Wśród obecnych był Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, Komendant Gminny ZOSP RP w Braniewie dh Ryszard Mieczkowski oraz dh Sławomir Kołsut z OSP Lipowina.

 

Nasza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipowinie otrzymała sprzęt w postaci agregatu pompowego AP 50/8 oraz sani lodowych.
Komenda Powiatowa PSP w Braniewie dzięki wsparciu samorządów z terenu powiatu braniewskiego wzbogaciła się w nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA 3/29,7 MAN TGM 18.320, a także nowy lekki pojazd operacyjny SLOp Skoda Karoq.
Dodatkowo nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA 3/24 MAN TGM 13.290 został przekazany dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Siedlisku.
Apel był także okazją do wręczenia listu gratulacyjnego dla strażaków-ratowników OSP z Warmii i Mazur od Warmińsko – Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP za ukończenie szkolenia na prawo jazdy kategorii C.
Nie zabrakło także symbolicznych podziękowań za współpracę i wsparcie przekazanych przez Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie st. bryg. Ireneusza Ścibiorka dla samorządów z terenu powiatu braniewskiego, to zaszczytne podziękowanie otrzymał Wójt Gminy Braniewo.
Dziękujemy za okazałe wsparcie w doposażenie naszej jednostki w niezbędny sprzęt do ratowania życia ludzkiego i gratulujemy nowych nabytków !
Fot. KP PSP w Braniewie

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii