1. Deklaracja na podatek od nieruchomości: druk do pobrania

2. Deklaracja na podatek rolny: druk do pobrania

3. Deklaracja na podatek leśny: druk do pobrania

4. Cena skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego (Uchwała Nr 6/VIII/2018).

5. Okreslenie wysokości stawek podatku od nieruchomości Uchwala (Uchwała Nr 90/VII/2018)

6. Cena średnia drewna do celów wymiaru  podatku leśnego (Komunikat Prezesa GUS z dnia 20 października 2017 w sprawie średniej ceny sprzedaży drewna, obliczonej według średniej ceny drewna uzyskanej przez nadlesnictwa za pierwsze trzy kwartały 2017r.  M.P.2018.1005)