1. Informacja w sprawie podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego: druk do pobrania

2. Cena skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego (Uchwała Nr 6/VIII/2018).

3. Okreslenie wysokości stawek podatku od nieruchomości Uchwala (Uchwała Nr 90/VII/2018)

4. Cena średnia drewna do celów wymiaru  podatku leśnego (Komunikat Prezesa GUS z dnia 19 października 2018 w sprawie średniej ceny sprzedaży drewna, obliczonej według średniej ceny drewna uzyskanej przez nadlesnictwa za pierwsze trzy kwartały 2018r.  M.P.2018.1005)