Już za kilka dni rozpoczynamy piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji. Piłkarze naszej reprezentacji szlifują formę i po ostatnich wyczynach rozbudzają apetyty wiernych kibiców, kibice zacierają ręce zdejmując z wieszaków koszulki i szaliki reprezentacji Polski. Gmina Braniewo nie próżnuje i razem z naszą kadrą przygotowuje się do piłkarskiego święta. W te emocjonujące piłkarskie wieczory opuśćmy domowe zacisze aby oddać się mundialowym emocjom. Poczujmy adrenalinę i magie sportu prosto z Rosyjskich stadionów. Pokażmy siłę Gminy Braniewo. Przyjdźmy do Gminnej Strefy Kibica, w której obejrzymy mecz na profesjonalnym telebimie. Stwórzmy prawdziwy stadionowy klimat i razem dopingujmy Naszych Orłów. POLSKA DAWAJ! KIBICUJ Z GMINĄ BRANIEWO!!!

Tomasz Sielicki