DSC 0823

Zapraszamy Państwa na XXXVIII Sesję Rady Gminy Braniewo, która odbędzie się dnia 16 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Braniewo.

Porządek obrad XXXVIII Sesji Rady Gminy Braniewo:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności sesji.
  2. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.
  3. Informacje przedstawicieli jednostek współpracujących z gminą.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy z prac w okresie między sesjami.
  5. Informacja Wójta Gminy z prac w okresie między sesjami.
  6. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Programu „Gmina Braniewo Weteranom”.
  7. Przerwa 15 minut.
  8. Projekt uchwały w sprawie ustalenia dopłat do taryfowych cen wody i ścieków obowiązujących w Przedsiębiorstwie Eksploatacji i Rozwoju Infrastruktury Gospodarczej Sp. z o.o. w Młotecznie.
  9. Projekt uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Braniewo.
  10. Projekt uchwały w sprawie wystąpienia Gminy Braniewo z Fundacji Lokalna Grupa Działania Partnerstwo dla Warmii.
  11. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 103/VII/2017 Rady Gminy Braniewo z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Braniewo na lata 2018-2025.
  12. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Braniewo na 2018 rok.
  13. Zapytania i wolne wnioski.
  14. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  15. Zakończenie obrad.