30516320 1761436347236391 7009833608613462016 n

Wiosna to dobry czas na realizację wielu inwestycji. Wykorzystując słoneczną pogodę ruszyliśmy z budową gminnych wodociągów. Ta bardzo oczekiwana inwestycja, pozwoli zaopatrzyć w wodę mieszkańców kilku miejscowości. Budowa wodociągu podzielona została na kilka etapów. Pierwszy z nich rozpoczął się w okolicy Zgody, gdzie trwają roboty ziemne i z każdym dniem przybywają kolejne metry wodociągu. Następne wodociągi wybudowane zostaną w Rusach, Bobrowcu, Szylenach i Podgórzu. Koszt całego przedsięwzięcia to ponad 1 milion złotych. Budowę realizujemy ze środków własnych, angażując do współpracy gminną spółę PERIG.

Tomasz Sielicki