Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

30516320 1761436347236391 7009833608613462016 n

Wiosna to dobry czas na realizację wielu inwestycji. Wykorzystując słoneczną pogodę ruszyliśmy z budową gminnych wodociągów. Ta bardzo oczekiwana inwestycja, pozwoli zaopatrzyć w wodę mieszkańców kilku miejscowości. Budowa wodociągu podzielona została na kilka etapów. Pierwszy z nich rozpoczął się w okolicy Zgody, gdzie trwają roboty ziemne i z każdym dniem przybywają kolejne metry wodociągu. Następne wodociągi wybudowane zostaną w Rusach, Bobrowcu, Szylenach i Podgórzu. Koszt całego przedsięwzięcia to ponad 1 milion złotych. Budowę realizujemy ze środków własnych, angażując do współpracy gminną spółę PERIG.

 


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa