Zachęcamy wszystkie osoby bezrobotne, zarejestrowane w PUP w Braniewie, niepełnosprawne, korzystające z programu PO PŻ, do wzięcia udziału w II edycji projektu "Razem w Przyszłość" realizowanego przez Stowarzyszenie Ostoja Warmińska w partnerstwie z Gminą Braniewo.

W ramach projektu 25 osób uzyska wsparcie psychologa, doradcy zawodowego oraz prawnika. Po przeprowadzeniu indywidualnej diagnozy każdy uczestnik skorzysta z bezpłatnego kursu zawodowego oraz odbędzie 6-cio miesięczny staż zawodowy. Rekrutacja do projektu trwa od 10 do 30 kwietnia 2018 r.

Zgłoszenia przyjmowane są w GOPS przy ulicy Moniuszki 5. Zapraszamy wszystkich spełniających kryteria rekrutacyjne do wzięcia udziału w projekcie!

W pierwszej kolejności będą kwalifikowane osoby z III profilu PUP.