29258576 1735514656495227 972088366239580160 n
Podczas spotkania omówione zostały najważniejsze sprawy związane z regulacją odpływu wody z systemów drenarskich i sieci rowów odwaniających. Kolejnym tematem byłowystępowaniepodtopień gruntów ornych w Gminie Braniewo.

Uczestnicy zebrania skoncentrowali się również na analizie sytuacji związanej z występowaniem nadmiernej ilości opadów na przełomie ostatnich kilku miesięcy. Omówili stan istniejących systemów drenarskich oraz przyczyny podtopień. Skupili się na znalezieniu rozwiązań, które wyeliminują negatywne skutki opadów, przyczyniające się do niszczenia upraw rolnychoraz infrastruktury drogowej w naszej gminie.Podczas zebrania zaplanowany został budżetu i zadania na rok 2018.