Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

W dniu 16 grudnia 2011r. mieszkańcy Gminy Braniewo Państwo Eugenia i Władysław Demko z Pęciszewa obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Państwo Demko poznali się przez znajomych w Księżnie. Po dwóch miesiącach znajomości pobrali się i zamieszkali w miejscowości Pęciszewo, gdzie oboje pracowali na gospodarstwie. Doczekali się 3 dzieci (córka i dwóch synów) oraz 4 wnuków.

Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki przybył osobiście do jubilatów i wręczył im nadane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego medale za długoletnie pożycie małżeńskie oraz złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia i dalszych szczęśliwych lat wspólnego życia. Dostojni jubilaci otrzymali także kwiaty oraz miły upominek.

Szacownym Jubilatom serdecznie gratulujemy!

JB2

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372