Zapraszamy Państwa na XXVI Sesję Rady Gminy Braniewo, która odbędzie się dnia 28 kwietnia 2017r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Braniewo.

Porządek obrad XXVI Sesji Rady Gminy Braniewo dnia 28 kwietnia 2017 roku:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności sesji.
  2. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.
  3. Informacja przedstawicieli współpracujących z Gminą.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy z prac w okresie między sesjami.
  5. Informacja Wójta Gminy z prac w okresie między sesjami.
  6. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w trybie bezprzetargowym lokalu mieszkalnego wraz z działką gruntu położoną w obrębie Stępień.
  7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w trybie bezprzetargowym lokalu mieszkalnego wraz z działką gruntu położoną w obrębie Wola Lipowska.
  8. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Wola Lipowska na okres dłuższy niż 3 lata.
  9. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Lokalnego Planu Rewitalizacji dla Gminy Braniewo.
  10. Przerwa 15 minut.
  11. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 25/VII/2016 Rady Gminy Braniewo z dnia 11 marca 2016 r. w sprawie uchwalenia „Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych na lata 2016-2018”.
  12. Projekt uchwały w sprawie utworzenia mieszkania chronionego.
  13. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 111/VII/2016 Rady Gminy Braniewo z dnia 21 grudnia 2016 r. w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Braniewo na lata 2017-2025.
  14. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Braniewo na 2017 rok.
  15. Zapytania i wolne wnioski.
  16. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  17. Zakończenie obrad.

Tomasz Sielicki