Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/droga_Klejnowko-Ulowo/.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

W miniony czwartek odbyło się otwarcie wyremontowanej drogi powiatowej na odcinku Klejnówko-Ułowo. Jest to kolejna wspólna inwestycja zrealizowana zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy Gminą Braniewo, a Powiatem Braniewskim.

W przecięciu wstęgi, będącej symbolem otwarcia zmodernizowanej drogi udział wzięli: Starosta Powiatu Braniewskiego Pan Leszek Dziąg, Wójt Gminy Braniewo Pan Tomasz Sielicki, Wicestarosta Powiatu Pan Artur Mieczaniec oraz Członkowie Zarządu Powiatu Pan Mirosław Kudliński i Pan Władysław Hruszka.

Droga ta jest bardzo ważnym odcinkiem łączącym miasto Braniewo z miejscowościami gminnymi. Władzom obu samorządów bardzo zależało na tym, aby została wyremontowana. Teraz mieszkańcy mogą cieszyć się lepszym komfortem oraz bezpieczeństwem jazdy. Na realizację tej inwestycji Gmina Braniewo przekazała dotację w wysokości 190 tys. zł.

W ramach dobrej współpracy z Powiatem Braniewskim, tuż po oficjalnym otwarciu drogi powiatowej, zostało podpisane porozumienie o współpracy samorządów przy remoncie kolejnej drogi, tym razem w Żelaznej Górze.

 

{gallery}/informacje/2016/droga_Klejnowko-Ulowo/{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa