Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/zakonczenie_roku.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów - wakacje! 24 czerwca oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań, sukcesów oraz nowych doświadczeń.

Po raz ostatni w tym roku szkolnym nauczyciele oraz uczniowie spotkali się w pełnym gronie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Wytrwałość oraz konsekwencję w zdobywaniu wiedzy i umiejętności uhonorował Wójt Gminy Tomasz Sielicki, wręczając najlepszym uczniom listy gratulacyjne oraz stypendia za  osiągnięcia w nauce i w sporcie. Stypendia miały formę bonu pieniężnego o wartości od 130 do 200 zł, a otrzymali je:

Brajan Truchlewski
Kinga Nowak
Igor Gula
Daria Orlicka
Amelia Polaszewska
Izabela Żuk
Joanna Rycko
Aleksandra Nowak
Paulina Sadowska
Weronika Gajewska
Tomasz Rycko
Natalia Granat
Kacper Puncewicz
Grzegorz Kazimierczuk
Karol Szwajczewski
Agnieszka Zygo
Dominik Zygałko
Sergiusz Czupryński
Dominika Olkowska
Pola Byndas
Jan Kwiatkowski
Kacper Szast
Martyna Babik
Zuzanna Lewko
Bartłomiej Kazimierczuk
Mariola Szast
Marlena Szast
Kacper Antoniak
Krzysztof Przypek
Karolina Buczyńska
Klaudia Zajączkowska

Drodzy uczniowie, wakacje to czas wypoczynku i regeneracji sił po pracowitym roku szkolnym. Życzę Wam samej słonecznej pogody, ciekawych przygód oraz niezapomnianych wrażeń. Pamiętajcie także o zachowaniu rozwagi, aby te wakacje były przede wszystkim bezpieczne.

Kieruję podziękowania w stronę Grona Pedagogicznego i wszystkich pracowników szkół, za trud codziennej pracy i wytrwałość w przekazywaniu wiedzy. Oby wakacyjny odpoczynek pozwolił Wam, wrócić do obowiązków ze zdwojonym zaangażowaniem oraz plecakiem nowych pomysłów.

 

{gallery}informacje/2016/zakonczenie_roku{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa