Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/dzien_dziecka_zakrzewiec.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

05.06.2016 r. odbył się festyn rodzinny w Zakrzewcu. Dzięki zaangażowaniu Sołtysa i mieszkańców wsi, dzieci miały zapewnione atrakcje przez cały dzień. Zorganizowane zostały liczne konkursy i zmagania sportowe z nagrodami m.in. biegi w workach, przeciąganie liny i biegi na czas.

Dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych cieszyła się konkurencja polegająca na rzucie zapałką. Najwięcej atrakcji dostarczyły najmłodszym dmuchane zjeżdżalnie, które były niespodzianką od Wójta Tomasz Sielickiego.

Dzięki życzliwości sąsiedzkiej udało się również zorganizować przejazdy na kucyku, a także sprzęt muzyczny, co było dopełnieniem świetnej zabawy.
Niepowtarzalna i rodzinna atmosfera sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu, a imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych.

W imieniu Wójta oraz Sołtysa dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu.

{gallery}informacje/2016/dzien_dziecka_zakrzewiec{/gallery}

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372