Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/wzorowa_gmina.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Z wielką dumą prezentujemy Państwu prestiżowy tytuł „Wzorowej Gminy”, który otrzymaliśmy w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Wydawnictwo „Europa Press Media”. Kapituła konkursu doceniła w kilkunastu kategoriach najlepsze samorządy w regionie Warmińsko-Mazurskim, a wśród nich Gminę Braniewo!

Wydarzenie swoim patronatem objęli Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin, Wojewoda Artur Chojecki oraz Przewodniczący Konwentu Powiatów Warmii i Mazur Wacław Strażewicz.

Uhonorowanie laureatów konkursu odbyło się podczas uroczystej „Gali Wzorowych Samorządów” 17. marca w Olsztynie.

W ramach oceny, Dyrektor Konkursu - red. Artur Świtoń, odbył szereg spotkań z przedstawicielami samorządów, aby poddać wnikliwej ocenie ich osiągnięcia.

Podczas oceny naszej gminy, Wójt wraz z pracownikami urzędu zaprezentowali inwestycje zrealizowane w zakresie TURYSTYKI. Właśnie w tej kategorii otrzymaliśmy tytuł „Wzorowej Gminy”. Wysoko oceniona została znacząca poprawa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz stworzenie przyjaznego wizerunku Nowej Pasłęki.

Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej Gminy, a nagrodę Wójt dedykuje wszystkim mieszkańcom, w ramach podziękowania za wsparcie i akceptację wybieranych kierunków rozwoju.

Jak podkreślił Dyrektor konkursu, tytuł "Wzorowej Gminy" jest motywacją do działania dla innych samorządów w myśli idei „Ucz się od najlepszych”! Wzorowe miasta i gminy mają być przykładem nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach życia publicznego, a nasza Gmina jest niewątpliwie takim przykładem!

 

{gallery}informacje/2016/wzorowa_gmina{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa