Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/turniej_osp.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

W Zespole Szkół w Lipowinie odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom”, zorganizowane przez Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego OSP a zarazem Wójta Gminy Braniewo - Tomasza Sielickiego.

Do pierwszego etapu turnieju przystąpiło 24. uczniów, podzielonych na dwie grupy wiekowe: pierwsza grupa (szkoły podstawowe) licząca 16 osób i druga grupa (szkoła gimnazjalna) licząca 8 osób. Test eliminacyjny składał się z 30 pytań, na które należało udzielić odpowiedzi w ciągu 30 minut.

W pierwszej grupie wiekowej kolejność czołowych miejsc była następująca:

1. Klaudia Galińska
2. Agnieszka Zygo
3. Omelańczuk Piotr

W drugiej grupie wiekowej najlepszymi okazali się:

1. Karolina Fila
2. Paulina Swatowska
3. Jakub Graczewski

Najlepsi uczestnicy eliminacji otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Pierwsze dwa miejsca z każdej grupy wiekowej awansowały do powiatowego etapu turnieju.

Organizacja takich konkursów ma na celu rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek powstania pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą oraz poznawania tradycji, historii i organizacji ochrony przeciwpożarowej. Dziękujemy młodzieży za udział w eliminacjach oraz opiekunom za pomoc w przygotowaniu uczestników. Gratulujemy dobrych wyników i trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnych etapach.

 

{gallery}informacje/2016/turniej_osp{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa