Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Mieszkańcy Żelaznej Góry i okolic spotkali się na „biesiadzie przy pączku”. Okazją ku temu był oczywiście Tłusty Czwartek.

Bawiąc się i objadając pysznymi pączkami i faworkami mieszkańcy wsi utrwalili ten znany obyczaj. Opowieściom, śpiewom i dobrej zabawie nie było końca.

Biesiada odbyła się dzięki współpracy Stowarzyszenia „Przy Granicy” z zespołem „Warmianki” z Koła Emerytów i Rencistów z Fromborka, ze Szkolnym Klubem Wolontariusza w Szkole Podstawowej z Żelaznej Góry (który powstał przy projekcie Akademia Kompetencji w Lipowinie).
Dziękujemy wszystkim za pracę, doskonałą organizację i wspólną zabawę.

Eugenia Ochrin-Iwanowska

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372