Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

W dniu 5 listopada 2021 r. przyjmowanie wnioskow dowodowych odbywać się będzie do godziny 11:30.

W piątek we Fromborku Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus uczestniczył w konferencji powiatowej „Rozwój przedsiębiorczości Społecznej z wykorzystaniem potencjału turystycznego regionu”.

Tematyka konferencji to wykorzystanie potencjału wsi i oferty turystycznej, marki regionu oraz produktu turystycznego.
Dziękujemy za cenne rady i wspaniały wykład.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372