Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

W dniu 5 listopada 2021 r. przyjmowanie wnioskow dowodowych odbywać się będzie do godziny 11:30.

"STARAJMY SIĘ TAK POSTĘPOWAĆ I TAK ŻYĆ, BY NIKOMU W NASZEJ OJCZYŹNIE NIE BRAKŁO DACHU NAD GŁOWĄ I CHLEBA NA STOLE, BY NIKT NIE CZUŁ SIĘ SAMOTNY, POZOSTAWIONY BEZ OPIEKI..." ŚW. JAN PAWEŁ II
W zbliżającą się niedzielę (21 listopad 2021 r.) przypada bardzo ważny dzień - Dzień Pracownika Socjalnego.

Z tej okazji Wójt Gminy Braniewo odwiedził Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej aby złożyć serdeczne życzenia wszystkim pracownikom Ośrodka. Na ręce Kierownik Pani Małgorzacie Wojtas przekazana została piękna wiązanka kwiatów natomiast pracownikom – drobny słodki upominek.
Przekazane również serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek i trud pracy wnoszonej w pomoc osobom potrzebującym.
Pomoc, jaką niesiecie drugiemu człowiekowi, jest piękną, ale też ciężką pracą, bo oznacza codzienne stawanie wobec ludzkiego bólu, bezsilności, krzywdy i bezradności, wymaga towarzyszenia cierpiącym, ale też podejmowania bardzo trudnych decyzji, które nierzadko mają zasadniczy wpływ na jakość życia dzieci i całych rodzin.
Życzymy każdemu zadowolenia i satysfakcji z pracy, której wykonanie wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również zrozumienia dla ludzkiej słabości oraz głębokiego przekonania, że człowiek w obliczu problemów i cierpienia nie może pozostać sam.
W imieniu wszystkich mieszkańców naszej gminy – dziękujemy Wam za to, że jesteście !

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372