Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Dzięki pozyskanym środkom w kwocie 1 450 000zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, wkraczamy w etap realizacji zadania pt. „Kompleksowa rozbudowa sieci świetlic wiejskich w Gminie Braniewo”. Zadanie te będzie polegało na wykonaniu robót budowlano – montażowych i instalacyjnych.

Podziękowania kierujemy do Zarządu Powiatu Braniewskiego oraz Starosty Panu Karolowi Motyce za udzieloną pomoc w uzyskaniu dofinansowania na tą inwestycję.
W ramach zadania wybudowane zostaną świetlice wiejskie w miejscowościach: Brzeszczyny, Gronówko i Zgoda.
Inwestycja ta będzie pełnić dla mieszkańców naszej gminy funkcję placówek społecznych zapewniających zajęcia zespołowe lub indywidualne, zapewniające przy tym bezpieczeństwo i spokój uczestników zajęć.
Świetlica ze względu na swoją dostępność staną się naturalnym miejscem aktywności różnorodnych grup zainteresowań. Świetlice wiejskie będą pełnić funkcję centrów kultury lokalnej. Pozwolą na organizację czasu wolnego mieszkańców a co najważniejsze zintegrują społeczność danej miejscowości. Będą służyły nie tylko dzieciom, ale także osobom dorosłym.

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini