Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

stowarzyszenie gmin pogranicza

Informujemy, że dnia 31 marca 2021 roku w Srokowie odbyło się spotkanie Rady Partnerstwa w związku z realizacją pilotażu innowacyjnego projektu pn.: „Centrum Wsparcia Doradczego" w której uczestniczył Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus.

Rada Partnerstwa przyjęła Raport diagnostyczny dla Pogranicza. Jest to bardzo ważny dokument stanowiący pierwszy punkt kumulacyjny pracy całego zespołu. Została wypracowana diagnoza naszego obszaru w tym potencjał, bariery oraz potrzeby rozwojowe.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za współpracę dla gmin ze Stowarzyszenia Warmińsko - Mazurskich Gmin Pogranicza ( Barciany, Bartoszyce, Górowo Iławeckie, Budry, Dubeninki, Górowo Iławeckie, Lelkowo, Sępopol i Srokowo) oraz dla Pana Radomira Matczaka ze Związku Miast Polskich.
Zdolność tworzenia i współdziałania z innymi a także umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów stanowi przykład dobrej współpracy jednostek samorządu terytorialnego na rzecz regionu oraz jej mieszkańców.
Zapraszamy do zapoznania się z Raportem Diagnostycznym.
Uwagi, spostrzeżenia proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Raport diagnostyczny

Raport diagnostyczny - załączniki

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności