Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Szanowni Państwo, wkrótce zakończą się prace nad wykonaniem nowych wiat przystankowych czteropanelowych na terenie Gminy Braniewo.
W ramach zadania powstało 16 wiat przystankowych w 9 miejscowościach.
Wartość inwestycji opiewa na kwotę 82 tysięcy złotych. Wiaty przystankowe zostały zakupione z budżetu gminy.
Zostały one ustawione na nowo wyremontowanych odcinkach drogi wojewódzkiej nr 504 (Stępień) oraz drogi wojewódzkiej nr 507 (miejscowości Bobrowiec, Świętochowo, Maciejewo, Zakrzewiec Lipowina i Wola Lipowska). Wiaty stanęły również przy drodze krajowej nr 54 (miejscowość Glinka) oraz w drodze powiatowej (miejscowość Ułowo).
Nowe wiaty w kolorze ciemno szarym, posiadają ławkę oraz ściany wykonane z szyb ze szkła hartowanego.
Wiaty służą już pasażerom, szczególnie osobom starszym, dzieci i młodzieży. Od teraz oczekiwanie na autobus w przypadku złych warunków atmosferycznych nie będzie problemem.
Ponadto - co ma ogromne znaczenie - ustawione wiaty zapewnią komfort i większe bezpieczeństwo podróżnym.
A Wam jak się podobają?

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności