Zgodnie z Zarządzeniem Nr 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dnia 25 maja 2020 r. informuje się, że dn. 02.11.2020 r. (poniedziałek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Drodzy Mieszkańcy,
Gmina Braniewo systematycznie poprawia infrastrukturę drogową, tak, aby rosło bezpieczeństwo i komfort podczas spacerów czy przejażdżek rowerowych naszych mieszkańców jak i odwiedzających naszą gminę turystów.

Infrastruktura drogowa, oprócz dróg, parkingów i chodników to także elementy małej architektury takie jak ławki parkowe.

W ciągu drogi krajowej nr 54, na odcinku Braniewo-Młoteczno zostały ustawione 3 ławki, których celem jest spełniać swoją rolę odnośnie bezpieczeństwa i komfortu!