Zgodnie z Zarządzeniem Nr 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dnia 25 maja 2020 r. informuje się, że dn. 02.11.2020 r. (poniedziałek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Wspólna droga do sukcesu !!!

Przez 2 intensywne dni, dzięki zaangażowaniu Sołectwa Lipowina, Świętochowo, Żelazna Góra, Krasnolipie i Krzewno udało się zebrać aż uwaga...... 538 kg żołędzi !!!

W związku, że żołędzie szybko odparowują, musieliśmy odliczyć z całości 10% - wyszło 485 kg za co udało się otrzymać kwotę uwaga....... 1455 złotych !!!

Cała pozyskana kwota zostanie przekazana na leczenie malutkiej Madzi, więcej szczegółów o chorobie znajduje się tutaj:

Jak się okazuje to nie jest koniec zbiórki, mianowicie, osoba która skupiła od nas żołędzie, wyraziła chęć dalszej współpracy, a co za tym idzie - wyraziła zgodę na dalszy skup zebranych żołędzi !!!

Kolejny odbiór żołędzi planowany jest na piątek (16.10.2020r.). Pozostało 3 dni więc liczymy, że czasu jest nadto aby pobić rekord i uzbierać jeszcze więcej !

Już teraz w imieniu Wójta Gminy Braniewo Jakuba Bornusa, pragniemy podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w zbiórkę!