Zgodnie z Zarządzeniem Nr 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dnia 25 maja 2020 r. informuje się, że dn. 02.11.2020 r. (poniedziałek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś, jak sami zdążyliście zauważyć, w ciągu ostatnich lat bardzo intensywnie się rozwija. Udowadnia to szereg różnorodnych organizowanych rajdów dla różnych grup wiekowych (od maluszka do dorosłego) na terenie Gminy Braniewo oraz Braniewa.

W związku z tym, Wójt Gminy Jakub Bornus podjął decyzję aby zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich uczestników rajdu poprzez zaopatrzenie w chorągiewki z masztem z logiem Gminy Braniewo oraz "Szybkiego Strusia".

Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, że poprzez montaż chorągiewki na rowerze oprócz zwiększenia bezpieczeństwa, widoczności i oznakowania całej grupy na drodze, dodatkowo wzmocni jeden z sposobów wspierania rozwoju - promocję naszej gminy.

Prezesowi Stowarzyszenia Panu Sławomir Wądołowski, jego żonie oraz wszystkim pozostałym członkom życzymy powodzenia w kolejnych rajdach i gratulujemy realizacji swojej pasji - rowerowej oczywiście !