INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Urząd Gminy w Braniewie informuję o obowiązku spisania się  rolników w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 do 30.11.2020r.

Podajemy nr telefonu rachmistrza spisowego Urzędu Gminy  tel. +48 22 666 66 62 (kod rachmistrza 4328), 571 504 328 lub 55 644 03 10.

Kolejna inicjatywa pomocy dla chorego dziecka i kolejny szeroki odzew naszych mieszkańców z sołectwa Lipowina, Świętochowo, Krzewno, Żelazna Góra i Krasnolipie. Również Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Lipowinie oraz Szkoła Filialna w Szylenach bierze udział.

Tym razem chodzi o zbiór żołędzi dla chorej Madzi. Potrzebna jest każda ilość.

Madzia, próbuje przetrwać kolejny dzień. Każdego dnia, gdy tylko otworzy oczy, walczy i wierzy, że jutro będzie lepiej.

Zbiórka jest prowadzona do jutra. Krótki czas na zbiór ale głęboko wierzymy że się uda!

Pragniemy podziękować Pani Janinie za ogromna pomoc w pozyskaniu inwestora do działań.

Prosimy o udostępnienie. Liczy się każda minuta.

Dajmy Magdzie szansę, sprawmy, aby jej upór nie osłabł i w końcu nadszedł dzień, w który tak bardzo wierzy!

Uratujmy wzrok Madzi i dajmy jej szansę w walce z nowotworem!
Lek kosztuje 120 tys. złotych. A tu możesz Magdzie pomóc: https://przyszloscdladzieci.org/…/wspolnie-pomozmy-magdzie…/

Dziewczynka zebrała już ponad 10 tys. złotych. Wierzymy też, że dacie małej szansę pokonać raka!