Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemPopup_Anywhere has a deprecated constructor in /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 23

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php:23) in /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 118
Urząd Gminy Braniewo - Uchwała Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Warmińsko -Mazurskich Gmin Pogranicza

Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Dnia 11 września 2020 roku została podpisana Uchwała Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Warmińsko -Mazurskich Gmin Pogranicza dotycząca przystąpienia do projektu „Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego” z inicjatywy Wójta Gminy Braniewo Jakuba Bornusa - nasza gmina złożyła deklarację uczestnictwa.

Celem głównym projektu jest wzmocnienie sprawności administracyjnej samorządu terytorialnego w tym poprawa ich kompetencji do zarządzania strategicznego rozwojem lokalnym oraz inicjowania i realizacji kompleksowych przedsięwzięć rozwojowych w partnerstwie społeczno – gospodarczym z innymi samorządami.
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaplanowało, iż pakiety projektów wynikające z dokumentów wypracowanych w ramach pilotażu będą mogły uzyskać preferencje w dostępie do środków z Polityki Spójności UE na lata 2021 – 2027.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372