Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemPopup_Anywhere has a deprecated constructor in /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 23

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php:23) in /var/www/html/users/g/m/gminabwww/www.gminabraniewo.pl/cms/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 118
Urząd Gminy Braniewo - Uchwała Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Warmińsko -Mazurskich Gmin Pogranicza

Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA

Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

STAWKI ZA ODPADY 2021

Dnia 11 września 2020 roku została podpisana Uchwała Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Warmińsko -Mazurskich Gmin Pogranicza dotycząca przystąpienia do projektu „Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego” z inicjatywy Wójta Gminy Braniewo Jakuba Bornusa - nasza gmina złożyła deklarację uczestnictwa.


Celem głównym projektu jest wzmocnienie sprawności administracyjnej samorządu terytorialnego w tym poprawa ich kompetencji do zarządzania strategicznego rozwojem lokalnym oraz inicjowania i realizacji kompleksowych przedsięwzięć rozwojowych w partnerstwie społeczno – gospodarczym z innymi samorządami.
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaplanowało, iż pakiety projektów wynikające z dokumentów wypracowanych w ramach pilotażu będą mogły uzyskać preferencje w dostępie do środków z Polityki Spójności UE na lata 2021 – 2027.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój.


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa