Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego w formie dokumentu elektroicznego będzie możliwe do dnia 26 lipca 2021 r.

Z inicjatywy Wójta Gminy Braniewo Pana Jakuba Bornusa, Gmina Braniewo wzięła udział w akcji #sadziMY.

Jest to ogólnopolska akcja zorganizowana przez Kancelarie Prezydenta RP oraz Lasów Państwowych. Za udział w akcji, otrzymaliśmy nieodpłatnie 150szt. sadzonek świerków.

W związku z tym, że sadzonki wymagają szybkiego posadzenia - od razu wzięliśmy się za ich dystrybucję na terenie gminy.

Na tym nie koniec, otóż działamy dalej. Mianowicie chcemy pozyskać dodatkowo 200szt. tak aby chociaż w niewielkim stopniu zaspokoić każde sołectwo w naszej gminie w sadzonki świerków.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372