Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Informuje się, że dn. 10.04.2020 r. (piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Drodzy Mieszkańcy Gminy Braniewo,
Zbliża się weekend, czas odpoczynku i dni wolnych od pracy. Jak sami wiecie bądź już się orientujecie, że w ubiegłym tygodniu ruszyła akcja pt. #zostanwdomu.
Patrząc, obserwując i słuchając wszelkich informacji związanych z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa, apelujemy do Was ponownie - przyłączcie się do tej społecznej akcji internetowej i zostańcie w domu !
Celem akcji jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.
Ograniczenie kontaktów społecznych, czy czasowa kwarantanna, może uchronić Was i Waszych bliskich przed zachorowaniem oraz groźnymi powikłaniami związanymi z chorobą.
Zatem gorący apel do Was – zostańcie w domu!