Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

W sobotę 01.02.2020r. odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP Gronowo. Spotkanie rozpoczął prezes jednostki OSP Gronowo, Pan Tomasz Wyszomirski, następnie został odczytany porządek zebrania. W dalszej części przedstawiono obszerne sprawozdanie z działalności naszej jednostki za rok 2019.

W zebraniu uczestniczył m.in. Wójt Gminy Braniewo Pan Jakub Bornus, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Braniewie dh Tomasz Sielicki i Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek.

Gratulujemy i życzymy wytrwałości! A za Wasze zaangażowanie, współpracę oraz za wszystkie działania na rzecz naszego społeczeństwa - dziękujemy !