W minionym tygodniu Wójt Gminy Braniewo Pan Jakub Bornus wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Braniewo Panem Stanisławem Żołędziewskim uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym kierownictwa i pracowników Spółki PERiG.

Spotkanie otworzył Prezes Spółki Pan Robert Mirkowski, który podsumował miniony rok wytężonej i ciężkiej pracy oraz złożył pracownikom i ich rodzinom serdeczne świąteczne życzenia.

Następnie głos zabrał Wójt Gminy, który również dodał kilka słów oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne, z kolei wspólnie z Przewodniczącym Rady przekazali drobne upominki na ręce Pana Mirkowskiego.

Dalej już nastąpiło symboliczne podzielenie się opłatkiem i składanie sobie świątecznych życzeń.

Jednocześnie było to ostatnie przedświąteczne spotkanie, na którym uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy.

Dziękujemy za wszystkie zaproszenia i życzymy wszystkim Wesołych Świąt !