Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Tradycją stały się coroczne spotkania wigilijne z udziałem strażaków ochotników. Tegoroczne odbyło się 19 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Żelaznej Górze.

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Jakub Bornus, przedstawiciele Zarządu ZOSP RP w Braniewie, przedstawiciele służb mundurowych, powiatu oraz zaproszeni goście. Nie zabrakło również kapelana OSP ks. kan. Władysława Kurasa, który odmówił tradycyjną modlitwę i pobłogosławił wszystkich obecnych. Uroczystość przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, a w szczególny sposób Radnym Pani Małgorzacie Rojek, Pani Anecie Babik, Prezes ŚDS w Żelaznej Górze Kalinie Jakimczuk oraz wszystkim tym, którzy wsparli organizację naszego spotkania opłatkowego.